Norton 360 Premium

Detaylar:

  • Ürün 1 yıl süre için geçerlidir.
  • Ürün, ürün anahtarı olarak teslim edilir.
  • Norton 360 Premium, 1 cihazı kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma sağlar.

155.00

Gerçek Zamanlı Tehdit Koruması
Gelişmiş güvenlik, antivirüs ile cihazınıza yönelik mevcut olan ve yeni ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı korunmanıza ve çevrimiçi olduğunuzda özel ve finansal bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Ebeveyn Denetimi
Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliğini yönetin. PC’lerinde veya akıllı telefonlarında çevrimiçi dünyayı daha güvenli bir şekilde keşfetmelerine, öğrenmelerine ve keyifle kullanmalarına yardımcı olun.

Password Manager
Parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer kimlik bilgilerinizi çevrimiçi olarak daha güvenli ve kolay bir şekilde oluşturmaya, saklamaya ve yönetmeye yönelik araçlar.

100 GB Cloud Backup
Sabit sürücü hataları, çalınan cihazlar ve hatta fidye yazılımlarına karşı önemli dosyaları ve belgeleri saklamak ve korumak üzere PC’ler için otomatik, güvenli bulut yedekleme.

Akıllı Güvenlik Duvarı
Bilgisayarınız ile diğer bilgisayarlar arasındaki iletişimi izler ve yetkisiz trafiği engelleyerek kişisel dosyalarınızı ve mali bilgilerinizi korumaya yardımcı olur.

Cihazlarınız için birden fazla koruma katmanı ve tüm aileniz için çevrimiçi gizliliği hepsi tek bir çözümde
Norton 360 Premium, 10 adede kadar PC, Mac, Android veya iOS cihazı için kapsamlı zararlı program koruması, çocuklarınıza yönelik çevrimiçi korunma için Ebeveyn Denetimi ‡, parolalarınızı depolamak ve yönetmek için Password Manager ve PC Cloud Backup4 sağlar.

Norton 360 Premium ayrıca PC için SafeCam içerir. SafeCam5, web kameranıza yetkisiz erişme girişimlerine karşı sizi uyarır ve bunların engellenmesine yardımcı olur.